anna-2

AF Polska Sp. z o.o.

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę iExpress sp. z o.o. w Katowicach. Nasza współpraca trwa już ponad rok.

Podstawą kontaktów z Firmą iExpress sp. z o.o. jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowanie we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera.

Do wyboru firmy iExpress sp. z o.o. spośród szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez iExpress sp. z o.o. wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez iExpress sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.

michal-2

Storage Partners Sp. z o.o.

Storage Partners Sp. z o.o. pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą iExpress sp. z o.o. w Katowicach.

iExpress sp. z o.o. w Katowicach jest naszym partnerem w usługach transportowo-logistycznych w zakresie transportów międzynarodowych i krajowych, transportów ponadnormatywnych oraz organizacji i pomocy w rozwiązywaniu zagadnień logistycznych.

Obsługa polegała na odpowiednim dopasowaniu środka transportu pod wymiar i wagę urządzenia oraz na całej organizacji logistycznej z uwzględnieniem potrzeb.

Szczególnie ważnym aspektem we współpracy dla firmy Storage Partners sp. z o.o. jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb naszych oraz naszych klientów.

Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę iExpress sp. z o.o. jako rzetelnego partnera logistycznego, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby pracownicze.

To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez iExpress sp. z o.o. tym, którzy poszukują solidnego partnera we współpracy.

adam-m-2

Messenger Partner

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę iExpress sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Projekt ten, ściśle określony w czasie obejmował:

  • Transport na naszym zleceniu
  • Rozładunki wymagające specjalistycznego sprzętu
  • Elastyczność transportu

iExpress sp. z o.o. zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o realizacji poszczególnych transportów, a ich usługi świadczone są przez doświadczonych i kulturalnych specjalistów zarówno z obszarów operacyjnych jak i handlowych - cechy te są niezbędne w utrzymaniu dalszych kontaktów biznesowych.

Firma iExpress sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalne wsparcie. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy.

W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę iExpress sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.

Z poważaniem,

Julia Szarmach
Messenger Partner

piotr-2

TSLogistic

iExpress sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach jest partnerem w zakresie usługi transportowej oraz wsparcia procesów logistycznych. Dzięki profesjonalnej realizacji usług, doskonałemu kontaktowi, obecnie współpraca obejmuje bardzo szeroki zakres:
Drogowy transport międzynarodowy (realizacja transportów cało pojazdowych oraz częściowych, z wieloma miejscami rozładunku)

  • Drogowy transport krajowy
  • Transport morski (organizacja import oraz eksportów)
  • Międzynarodowe oraz krajowe przesyłki specjalizowane
  • Realizacja innych projektów z zakresu działalności, w obszarze wymagającym wsparcia transportowo-logistycznego 

Wieloletnia współpraca oraz dziesiątki wspólnie rozwiązanych problemów, zrealizowanych projektów, pozwalają mi jednoznacznie wyróżnić iExpress sp. z o.o. z grona innych firm z branży transportowo-logistycznej. Wysoka jakość usług, rzetelność, profesjonalizm to niektóre z cech charakteryzujących wykonywane usługi. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb naszych oraz naszych klientów.

Z całą pewnością mogę polecić firmę iExpress sp. z o.o. jako partnera godnego zaufania.