lob

LOOB

Z pełna odpowiedzialnością polecam firmę iExpress Sp z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Od momentu nawiazania współpracy każdy zlecany transport świadczony jest nienagannie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania.

Firma iExpress Sp. o.o. zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco informowani o realizacji transportu. Firma iExpress Sp. z o.o. wywiązuje się z usług transportowych terminowo i bezproblemowo.

cromostal

Cromostal

Cromo-Stal sp. z o.o. pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmy iExpress sp. z o.o.

Firma iExpress sp o.o. jest naszym partnerem w usługach transportowo-logistycznych w zakresie transportów międzynarodowych i krajowych oraz organizacji i pomocy w rozwiązaniu zagadnień logistycznych.

Szczególnie ważnym aspektem współpracy z iExpress sp. z o.o. jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie naszych potrzeb.

adam-m

Messenger Partner

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę iExpress sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Projekt ten, ściśle określony w czasie obejmował:

  • Transport na naszym zleceniu
  • Rozładunki wymagające specjalistycznego sprzętu
  • Elastyczność transportu

iExpress sp. z o.o. zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o realizacji poszczególnych transportów, a ich usługi świadczone są przez doświadczonych i kulturalnych specjalistów zarówno z obszarów operacyjnych jak i handlowych - cechy te są niezbędne w utrzymaniu dalszych kontaktów biznesowych.

Firma iExpress sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalne wsparcie. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy.

W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę iExpress sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.

Z poważaniem,

Julia Szarmach
Messenger Partner

anna

AF Polska Sp. z o.o.

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę iExpress sp. z o.o. w Katowicach. Nasza współpraca trwa już ponad rok.

Podstawą kontaktów z Firmą iExpress sp. z o.o. jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowanie we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera.

Do wyboru firmy iExpress sp. z o.o. spośród szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez iExpress sp. z o.o. wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez iExpress sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.